Czym kierować się przy wyborze agencji ochrony?

Jeśli chcesz zabezpieczyć swoją halę produkcyjną, magazyn czy plac budowy, powinieneś skorzystać z usług profesjonalistów. Oferują ją takie firmy ochroniarskie jak nasza – Hetman Security. Działamy na terenie województwa śląskiego i małopolskiego. Do współpracy zapraszamy klientów z Katowic, Krakowa i okolicznych miejscowości.

Czym kierować się przed wyborem firmy ochroniarskiej, która podejmie się ochrony mienia? Przeczytaj poniżej!

Rodzaj kompetencji

Każda agencja ochrony oferuje inny zakres usług, dzięki którym możliwe jest skuteczne zabezpieczenie mienia. Warto się z nim zapoznać przed podjęciem współpracy i odpowiedzieć sobie na pytanie, czy odpowiada on naszym potrzebom. Większość profesjonalistów oferuje takie usługi ochroniarskie jak:

– przygotowanie planu obiektu – dzięki niemu ekipa będzie sprawnie poruszać się po terenie na wypadek zagrożenia,
– dokładne oględziny miejsca, które jest obsługiwane – pozwolą wytypować ewentualne zagrożenia i punkty wymagające szczególnej uwagi,
– regularna kontrola powierzonego terenu – sprawdzenie czy urządzenia monitorujące działają, oględziny miejsca pod kątem potencjalnych zagrożeń,
– dodatkowe zabezpieczenia – monitoring wizyjny, system telewizji dozorowej,
– prezentacja procedur ochrony – dzięki temu klient może poznać sposób działania profesjonalistów i podjąć świadomą decyzję o współpracy.

Stopień przeszkolenia pracowników

Ochrona mienia to odpowiedzialne zadanie. Żeby była skuteczna, potrzebni są odpowiednio przygotowani specjaliści, którzy umieją posługiwać się sprzętem wizyjnym czy bronią, a w razie potrzeby są gotowi do walki wręcz. Warto stawiać na doświadczonych pracowników – właśnie takich znajdziesz w Hetman Security, działamy od 30 lat!

Zdaj się na rekomendacje innych ludzi

Jeśli nie masz pewności, czy skorzystać z danych usług ochroniarskich, zawsze możesz udać się na fora internetowe i portale z opiniami lub po prostu zapytać znajomych. Każdy chce ochronić swoje mienie, więc istnieje duże prawdopodobieństwo, że miał do czynienia z agencją.