Monitoring wizyjny

 

Techniczne zabezpieczanie obiektów

 

W ramach działalności naszej profesjonalnej agencji ochrony zajmujemy się nie tylko bezpośrednią ochroną mienia oraz osób, ale także w ramach technicznego zabezpieczania obiektów, montujemy monitoring wizyjny. Proponowany przez nas system telewizji dozorowej CCTV jest doskonały zarówno dla tych klientów, którzy chcą jeszcze wydajniejszej ochrony, jak i dla tych, którzy myślą o obniżeniu kosztów, rezygnacji z ochrony bezpośredniej, z kolei pozostawianiu wysokiej jakości bezpieczeństwa.

Dlaczego warto postawić na monitoring wizyjny?

Jest to rozwiązanie, które pozwala na szybkie reagowanie w momencie, kiedy występuje nieprzewidziana sytuacja. W przypadku, kiedy operator odpowiedzialny za monitorowanie obiektu, dostanie sygnał o zagrożeniu, wzywa patrol interwencyjny. Dzięki temu opanowanie danego zdarzenia następuje szybko, a przede wszystkim zminimalizowane są szkody, do jakich mogło dojść. Chociaż monitoring wizyjny zapewnia wysokiej jakości zabezpieczenie obiektu, to jednak proponujemy połączenie go z naszą ofertą usługową bezpośredniej ochrony mienia i osób. Na swoim bezpieczeństwie nie warto oszczędzać!

Firma ochroniarska – kompleksowa ochrona za pomocą monitoringu wizyjnego

Agencja nie tylko zajmuje się montażem telewizji dozorczej, ale też jej kompleksową obsługą. Oznacza to, że nasi pracownicy kontrolują, czy w pobliżu ochranianego obiektu, nie doszło do wypadku lub innego zdarzenia. W momencie zauważenia takiej sytuacji, wzywane są odpowiednie służby wraz z naszym patrolem interwencyjnym. Dojazd nie powinien zająć więcej niż 5-15 minut w celu ujęcia sprawcy lub opanowania sytuacji zagrożenia.

Wybierz firmę Hetman – profesjonalistów w zabezpieczeniach technicznych obiektów

Jeśli chcesz się czuć bezpiecznie na terenie wybranego obiektu, koniecznie zgłoś się do firmy Hetman, agencji ochroniarskiej, w której zajmujemy się montażem i obsługą monitoringu wizyjnego. W ramach dobrej współpracy, dostarczamy jedynie najwyższej klasy, nowoczesne kamery oraz pozostałe urządzenia, składające się na system telewizji dozorczej.