Monitoring obiektów

Jeśli chcesz w pełni zabezpieczyć dany teren, z pewnością zainteresuje Cię nasza oferta. Znajduje się w niej nowoczesny monitoring wizyjny, który umożliwia weryfikację wideo wnętrza budynku lub jego otoczenia. Przyda się w biurach, fabrykach, magazynach i na placach budowy.

Dlaczego ten system to dobry wybór?

Nasz monitoring obiektów w Katowicach wykorzystuje łącza transmisyjne ISDN, technikę GPRS oraz GPS; do tego łączy się z Internetem. Jeśli na terenie znajdzie się intruz czyhający na Twoje mienie, alarmy są zgłaszane przez System Sygnalizacji Włamania i Napadu (SSWiN) do naszej stacji, skąd natychmiast nawiązujemy połączenie wizyjne i określamy prawdziwą przyczynę zgłoszenia.

Ochrona obiektu oraz własności w naszym wydaniu to nie tylko kontrola z pomocą monitoringu. Jeśli na miejscu pojawią się napastnicy, wyślemy grupę interwencyjną, która ma doskonałe rozeznanie w obiekcie – dzięki systemowi kamer, które dają obraz wysokiej jakości, wie, ilu intruzów się na niego dostało.

Jeśli jest taka potrzeba, możesz wykupić bardziej rozbudowany system, który przekazuje obraz z obiektu bezpośrednio do wozu, którym ochrona zmierza na miejsce.

Każde zamówienie traktujemy indywidualnie – obsługiwane przez nas placówki mają inną wielkość, oświetlenie czy zabezpieczenia. Przed przystąpieniem do pracy bierzemy pod uwagę, czy klienci mają własną stację monitorowania, czy nie. Musisz wiedzieć, że jej brak wiąże się z dodatkowymi kosztami.

Urządzenia najwyższej jakości prosto do Twojego domu

Ochrona mienia z pomocą systemów wizyjnych pozwala zapobiec kradzieżom i napaściom, a w efekcie ochronić przed utratą zdrowia lub pieniędzy. To doskonałe rozwiązanie w obiektach, gdzie przechowywane są drogocenne maszyny i przedmioty (hale przemysłowe, magazyny, biura); jeśli przechowujesz papiery wartościowe lub duże ilości gotówki, monitoring wizyjny to coś dla Ciebie!

Warto zaznaczyć, że stosowane przez nas systemy ochrony własności, w tym pojazdy, mają wysoką jakość wymaganymi atestami i certyfikatami, które dopuszczają je do użytku w Polsce. Co ważne, gwarantujemy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oraz okresowe przeglądy systemów.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług wszystkich klientów, którzy mieszkają na terenie Śląska oraz Małopolski.