Ochrona a monitoring wizyjny

Każdy z nas chce czuć się bezpiecznie, zwłaszcza w czasach, kiedy często słyszymy o włamaniach czy innych budzących dreszcz incydentach. Niekiedy ludzie tracą dobytek, a innym razem zdrowie, gdy np. spotkają się oko w oko z przyłapanym włamywaczem, który w przypływie frustracji może ich mocno poturbować.

Hetman w Katowicach – bezpieczeństwo na wyciągnięcie ręki

Oferujemy usługi z zakresu ochrony bezpieczeństwa człowieka i jego dóbr materialnych. Pracownicy, których zatrudniamy to profesjonaliści, rzetelnie sprawdzeni przez firmę i poddawani częstym kontrolom. Dzięki temu usługi, które świadczymy, są na wysokim poziomie. Pilnujemy bezpieczeństwa na prywatnych posesjach, ale także przy większych wydarzeniach, jak koncerty, pokazy czy inne imprezy okolicznościowe.

Monitoring wizyjny czy bezpośrednia ochrona

Jeśli chcesz mieć pewność ze absolutnie nic nie umknie Twojej uwadze to najlepiej wybrać oba rozwiązania. Podczas masowych imprez, meczy, festiwali i podobnych wydarzeń trudno, aby pracownicy byli w każdym miejscu na raz. Tu idealnie sprawdza się połączenie monitoringu wizyjnego, przy którym pracownicy wnikliwie obserwują podejrzane gesty. W razie zbliżającej się sytuacji kryzysowej jeden z pracowników ochrony bezpośredniej szybko dociera do celu, aby nie doszło do niepotrzebnej awantury czy przepychanki.

Jak działa monitoring wizyjny Hetman?

Operator stacji monitorowania przez całą dobę czuwa przy komputerach i utrzymuje kontakt z patrolami Hetmana. Rejestrowany obraz pozwoli szybko zareagować na niebezpieczną sytuację. Nagranie jest podstawowym dowodem na wypadek, gdyby jakiś nieznajomy próbował się włamać. Jednak najlepszym wariantem jest bezpośrednia ochrona osoby i jej mienia. W razie, gdyby coś było nie tak nasz przeszkolony pracownik firmy Hetman natychmiast zareaguje i unieszkodliwi złodzieja czy napastnika.

Ochrona bezpośrednia w Katowicach

Wysoki standard bezpieczeństwa i spokojna głowa, że profesjonaliści nieprzerwanie pilnują naszej rodziny i dóbr materialnych pozwala spać spokojnie. Pracownicy Hetmana są na wyciągnięcie ręki i gdyby tylko pojawił się jakiś niepokojący sygnał, weryfikują go. W razie potrzeby unieszkodliwiają włamywacza, zatrzymując go, a później przekazując policji.